Potrącona rowerzystka. Kronika policyjna

Wczoraj po godzinie 13:00 na krajowej „czwórce” w Łukanowicach doszło do wypadku, w którym ucierpiała 17-latka.
Kierująca skodą jadąca w kierunku Krakowa na przejściu dla pieszych potraciła poruszającą się rowerem dziewczynę, która jak wynika ze wstępnych ustaleń  jadąc chodnikiem w tym samym kierunku, wjechała na przejście po prawej stronie drogi. W wyniku potrącenia dziewczyna doznała urazu wielonarządowego i nieprzytomna została przewieziona do tarnowskiego szpitala.
Kierującą pojazdem poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, była trzeźwa.
 
Nietrzeźwy był natomiast zatrzymany wczoraj po południu w rejonie stadionu, na ul. Czerwonych Klonów w Tarnowie 55-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna mający, jak wykazało badanie  2.3 promila alkoholu w organizmie jechał volkswagenem. Utracił prawo jazdy, teraz czeka go postepowanie karne.

Do zdarzenia doszło późnym popołudniem w minioną sobotę w Machowej. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący motocyklem marki Aprilla stracił panowanie nad jadnośladem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poszkodowanego 29-letniego mieszkańca Tarnowa przewieziono do szpitala w Dębicy, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy niezbędny do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Postepowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.


Info: KMP Tarnów, KPP Dębica
 
Odsłon artykułów:
17462041

Odwiedza nas 237 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…