Skopał i uszkodził samochody

W rękach policjantów z komisariatu Tarnów-Zachód znalazł się 19-letni tarnowianin, który wracając późnym wieczorem kopał po zaparkowanych na ulicach Tarnowa samochodach. Chłopak usłyszał już zarzuty uszkodzenia 5 samochodów i spowodowania start w wysokości 3100 złotych. Jednak już dziś wiadomo, poszkodowanych w sprawie będzie więcej. Policja ustala i dociera do kolejnych właścicieli potraktowanych butem  pojazdów.

W niedzielę po 23:00 do dyżurnego zadzwonił przypadkowy świadek przekazując informację o grupce młodych uszkadzających zaparkowane na ulicach miasta samochody. W ślad za wandalami ruszyli natychmiast policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód. Penetracja ulic Rolniczej, Wilsona i Ułańskiej, gdzie widziana była grupa nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Dopiero na al. Solidarności policjanci zauważyli osoby, których ubiór odpowiadał posiadanym przez nich rysopisom. Kobieta i dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych do wyjaśnienia.

Ostatecznie zarzuty uszkodzenia Opla Astry, Hondy Jazz, BMW klasy E,  Mercedesa Benz  i Seata Ibizy usłyszał 19-latek. Straty powstałe w skutek zniszczenia lusterek i lakieru samochodów, oszacowano na 3100 złotych, ale już dziś wiadomo, że będą wyższe. Ustalani są bowiem kolejni poszkodowani.
Co skłoniło chłopaka go do takiego zachowania - trudno jednoznacznie odpowiedzieć.  
Wiadomo, że w chwili zdarzenia miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Info: KMP Tarnów

Odsłon artykułów:
17013885

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…