Groźny wypadek w Kowalowej

Wczoraj późnym wieczorem o godzinie 21:51 dyspozytor CPR-u w Tarnowie uruchomił syrenę w OSP Ryglice, wzywając druhów jednostki do wypadku, który miał miejsce w miejscowości Kowalowa.

Kierująca samochodem osobowym Jeepem Cherokee kobieta nie dostosowała prędkości jazdy do warunków (mgła) panujących na prostym odcinku drogi w wyniku czego zjechała do rowu przy prawym poboczu, a następnie uderzyła w przydrożny brzeg. W pojeździe przebywało 5 osób, w tym dwoje dzieci w wieku ok. 4 i 2 lata. W wypadku ucierpiał 4,5 letni chłopczyk. Ze złamaną ręką trafił do tarnowskiego szpitala.

Wszystkim uczestnikom wypadku strażacy z jednostki z Ryglic i ochotnicy z Kowalowej udzielili pierwszej pomocy medycznej. Po przyjeździe na miejsce zespołu pogotowia ratunkowego, lekarz zdecydował o zadysponowaniu drugiej karetki i zabraniu wszystkich uczestników zdarzenia do szpitala. Pojazd został zabezpieczony i odholowany w bezpieczne miejsce.

Udział: GBARt OSP Ryglice, GBAM Kowalowa, GCBARt JRG 2 Tarnów posterunek siedliska, policja, dwa zespoły pogotowia ratunkowego.Odsłon artykułów:
17548981

Odwiedza nas 428 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…