Łukasz Wąs Człowiekiem Roku 2013

Druh Łukasz Wąs z Tuchowa znalazł się w gronie laureatów plebiscytu „Człowieka Roku 2013″. Uratował życie mieszkance Nowodworza.

W plebiscycie organizowanym przez Gazetę Karkowską uczestniczyło 44 osób, również znanych w Polsce osób, którzy nominowani m.in. za działalność charytatywną, szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz innych ludzi, często z narażeniem własnego życia. Do plebiscytu „Człowieka Roku 2013″ został zgłoszony strażak Łukasz Wąs z Tuchowa, który uratował życie mieszkance Nowodworza. Nagroda została przyznana za "nadprzeciętną odwagę, zdolność poświęcenia się człowiekowi i służbie". To kolejne wyróżnienie, które otrzymał on za udział w akcji ratowniczej w styczniu 2013 r. w której uratowano życie kobiecie, która wpadła do ponad 37 metrowej studni w Nowodworzu (www.osptuchow.pl).

O akcji ratowniczej, w której uczestniczył druh Łukasz Wąs i jego wyrożnieniach pisaliśmy wielokrotnie, np. w artykule: Druh Łukasz Wąs w plebiscycie "Człowieka Roku"

Łukasz Wąs

Dodajmy, że Łukasz Wąs jest strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

ryglice-okolice.pl - piszemy o wszystkim

Odsłon artykułów:
17457039

Odwiedza nas 279 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…