Poszukiwania mieszkańca Czermnej. Kronika strażacka.

Czermna
 
W niedzielę około południa jednostki OSP z terenu gminy Szerzyny, zostały zadysponowane do poszukiwań mężczyzny, mieszkańca Czermnej, który zaginął w sobotę wieczór. Strażacy przeszukali całą okolicę, w której prawdopodobnie mógłby się znajdować zaginiony. Niestety wynik poszukiwań okazał się negatywny. Mimo wielkiego zaangażowania strażaków, poszukiwanego mężczyzny nie odnaleziono.
(Źródło: ospzurowa.pl)
 
Ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje nt. zaginionej osoby niech zgłosi to do najbliższej jednostki policji.
 
 
Ryglice
 
W niedzielą miał miejsce wypadek drogowy w Ryglicach przy ul. Tuchowskiej. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożny przepust, 2 osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. W akcji brali udział: GBARt OSP Ryglice, GCBARt PSP JRG 2 Tarnów, Pogotowie Ratunkowe i Policja. (Źródła: zasłyszane, www.ospryglice.pl)
 
 
Tuchów
 
W miniony piątek przed południem miał miejsce pożar w w sklepie spożywczo- przemysłowym w rynku tuchowskim.
Do akcji ratowniczej wyjechali: GBARt Tuchów oraz GCBARt PSP w Siedliskach.
W skrzynce przyłączeniowej prądu elektrycznego doszło do zwarcia, którego następstwem był niewielki pożar. 
W działaniach trwających niespełna półtorej godziny, brało udział 10 strażaków oraz pracownicy zakładu energetycznego. Akcja zakończyła się pozytywnie.
Po dokładnym skontrolowaniu instalacji elektrycznej przebiegającej między innymi przez drewniany strych sklepu, oraz upewnieniu się, że nie ma zagrożenia ponownego wybuchu pożaru, miejsce zdarzenia zostało przekazane zarządcy z zaleceniem skontrolowania i dokonania niezbędnych prac przez uprawnione osoby. (Źródło: osptuchow.pl)
 
Odsłon artykułów:
17546110

Odwiedza nas 305 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…