Koncert charytatywny w Pilźnie

W Pilźnie odbył się świąteczny koncert charytatywny, który zgromadził kilkudziesięciu wykonawców oraz liczną publiczność. Koncertowi towarzyszyło zbieranie datków, które zostały przeznaczone na leczenie chorych dzieci z gminy Pilzno.

W charytatywnym koncercie kolęd i pastorałek w Domu Kultury w Pilźnie uczestniczyło siedemdziesięciu wykonawców. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha z Pilzna i Czarnej. Tradycyjne polskie kolędy i pastorałki zagrali uczniowie szkoły w wieku od 2 do 18 lat pochodzący ze Strzegocic, Słotowej, Lubczy, Jodłowej, Siedlisk Bogusz, Łęk Górnych i Dolnych, Lipin, Czarnej, Machowej, Brzostku, Skrzyszowa, Podgrodzia oraz Parkosza. Na estradzie pojawili się uczniowie grający na wielu instrumentach oraz wokaliści. Wystąpiły także dzieci z programu SZKRABY I MUZYKA.

Zainteresowanie koncertem przeszło oczekiwania organizatorów. Sala Domu Kultury w Pilźnie wypełniła się po brzegi. Koncertowi towarzyszyło zbieranie datków do puszek, które zostały przeznaczone na leczenie dzieci z Gminy Pilzno chorych na nowotwory.

Więcej informacji i galeria zdjęć:   http://www.pilzno.um.gov.pl/node/1267

Odsłon artykułów:
17549019

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…