Słowa Bernarda Karasiewicza do mieszkańców gminy Ryglice


Szanowni Mieszkańcy Gminy Ryglice.

Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam.

Bardzo dziękuję wszystkim Państwu za udział w wyborach oraz za każdy oddany na mnie głos. Czuję się zaszczycony, że tak liczna grupa Wyborców obdarzyła mnie zaufaniem.

Mam pełną świadomość, że Wyborcy oczekują zgodnego, wspólnego z Radą Miejską działania na rzecz gminy.

Otwierając się na państwa potrzeby i zachęcając do wspólnego kreowania naszej gminnej rzeczywistości, ze swej strony uczynię wszystko, abyście Państwo mogli współdecydować o tym, co i w jaki sposób, będzie w gminie realizowane.

Wszelkie działania prowadzące do nieuniknionych reform i koniecznych zmian będą szeroko konsultowane i nie odbędą się bez Waszej zgody.

Podkreślam z całą stanowczością, że będę koncentrował się na wspieraniu społecznych inicjatyw, w celu stworzenia dogodnych warunków ku temu, aby wszyscy na równi mogli rozwijać własne pasje i zainteresowania, żeby budowane przez lata obiekty tętniły życiem i były w pełni wykorzystywane.

Dzięki uzyskanym wynikom wyborów do Sejmiku Województwa Małopolskiego gwarantuję pozyskanie funduszy inwestycyjnych dla naszej gminy , w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.

Postanowiłem kandydować w wyborach na Burmistrza Ryglic, bo chcę podjąć trudne zadanie, jakim jest zarządzanie gminą.

Miejcie Państwo pewność, że jeżeli w II turze obdarzycie mnie zaufaniem, będę słuchał głosu Mieszkańców i uczynię wszystko, by nie zawieść Waszych oczekiwań.

Gorąco proszę Was Szanowni Wyborcy o oddanie na mnie głosu oraz o równie liczne uczestniczenie w II turze wyborów w dniu 30 listopada 2014 r.

Zapraszam i serdecznie dziękuję.

Z wyrazami szacunku
Bernard Karasiewic
z


Podobne artykuły: Bernard Karasiewicz dziękuje i zaprasza do głosowania, Ryglicki kalkulator wyborczy

Odsłon artykułów:
17521541

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…