Zabawa i bezpieczeństwo z MORD-em w Skrzyszowie

Dzieci z powiatu tarnowskiego wzięły udział w festynie „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”. W Skrzyszowie była dobra zabawa i nauka zasad bezpieczeństwa.

Festyn skierowany do przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych, tradycyjnie, zorganizował Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, przy współpracy z policją oraz samorządem gminy Skrzyszów.

Wydarzenie miało miejsce w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Skrzyszowie. Dzieci brały udział m.in. w konkursach umiejętności jazdy na rowerze, biegach. Była zabawa i przewidziano nagrody. Ze względu na duże zainteresowanie w regionie, w tym roku odbędzie się drugi festyn 26 września w Tarnowie.

Festyny, organizowane od kilku lat w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego, to tylko jedno z wielu działań nakierowanych na poprawę wiedzy i świadomości najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Tarnowski MORD stara się, na różne sposoby, uczyć właściwych postaw, by zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i uchronić ich przed tragicznymi zdarzeniami, do jakich wciąż jeszcze dochodzi na drogach.

Więcej: www.mord.tarnow.pl

 

Odsłon artykułów:
17450787

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…