Ogłuchli

Minęło tyle dni i tyle tygodni. Tu w tym miejscu pisałem, że mapa turystyczna gminy jest z wieloma błędami i że znak koło windy jest niewłaściwy. Pojawił się nawet odgłos burmistrza i pana od promocji... jakoby nie drwić z nich, ale pomóc i wcześniej zgłosić problem. Więc pytanie teraz jest dość proste - tyle dni i tyle tygodni była o tym mowa a nic się nie zmieniło. Więc jak mam Wam tłuc do głowy, żebyście wreszcie poprawili swoje błędy. 

Powtarzam więc jasno i wyraźnie te dwie rzeczy o które chodzi i nie chcecie zmienić:

- Mapa- Gospodarstwo agro i stacja paliw w Lubczy na mapie leży o parę km od rzeczywistego miejsca. Zespół ludowy w Kowalowej nie stacjonuje pod kościołem. (Jestem mieszkańcem tej okolicy i znam te miejsca. A ktoś chyba tu wprowadza w błąd ludzi i pewnie jest płatnym urzędnikiem. 

- Znak przy parkingu koło windy nie pozwala na parkowanie niepełnosprawnym, więc w końcu zmieńcie to. Jak nie zmienicie to sam nakleję w końcu prosty napis. Jak nie wiecie jaki, to coś tu u Was kiepsko.

Ps. Nie zwalajcie winy na redaktora naczelnego tego serwisu, bo o tym piszę ja. Nie o on o tym pisze, ale ja piszę. Rozróżniajcie to! To mój głos obywatela gminy. I dziękuję redakcji, że dopuszcza mój tekst.

/xp/

Tekst czytelnika do wiadomości redakcji portalu

 

Odsłon artykułów:
17549000

Odwiedza nas 647 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…