Uderzenie w nielegalny hazard w Dębicy

Wspólne działania funkcjonariuszy KAS i Policji doprowadziły do zabezpieczenia kolejnych nielegalnych automatów do gier hazardowych. Podczas kontroli prowadzonych na terenie Dębicy funkcjonariusze zabezpieczyli 23 urządzenia. U jednej z osób obsługujących automaty, funkcjonariusze Policji ujawnili ponadto ok. 1 gram amfetaminy.

W niedzielę funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno–Skarbowego w Przemyślu i Komendy Powiatowej Policji w Dębicy przeprowadzili kontrole w trzech lokalach działających na terenie Dębicy. Zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe.

W pierwszym z lokali, funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów hazardowych, kolejnych 9 urządzeń ujawnili przeszukując zaplecze. W kolejnym salonie funkcjonariusze zabezpieczyli 5 automatów do gier, a w ostatnim z kontrolowanych obiektów – 3 automaty.

Ponadto, podczas przeszukania 26-letniej mieszkanki Dębicy, która obsługiwała automaty w jednym punktów, policjanci ujawnili przy niej około 1 gram amfetaminy.

Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom, zostały zabezpieczone. Oprócz sankcji karnych, osoby urządzające nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

Info: KPP w Dębicy

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Odsłon artykułów:
13405097

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…