Pokaz filmu "Luter i rewolucja protestancka"

W najbliższą środę 13 grudnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, Mickiewicza 8, o godzinie 18:00 odbędzie się bezpłatny pokaz pasjonującego filmu dokumentalnego "Luter i rewolucja protestancka", którego autorem jest Grzegorz Braun.

Najnowsze dzieło tego wybitnego historycznego dokumentalisty - demaskatora (autora m.in. "Towarzysza Generała", czy "Eugeniki w imię postępu"), owoc odbytych przez 2 lata w 9 krajach 30 rozmów z najważniejszymi badaczami zagadnienia, to opowieść o korzeniach duchowych - przeżywającego właśnie 500. rocznicę pojawienia się w dziejach chrześcijaństwa - protestantyzmu, w tym o konsekwencjach rewolucyjnego stosunku Lutra do cywilizacji Łacińskiej.

Seans jest bezpłatny, ale wejściówkę na niego trzeba zarezerwować sobie na stronie internetowej: https://braunmovies.com/pokazy/?event_id=4886

Organizatorzy ("Pobudka") informują, że osoby, które miałyby problem z rejestracją w internecie, mogą odebrać bezpłatne wejściówki w księgarni "PAN TADEUSZ" przy ul. Krakowskiej 47 (niedaleko Dworca).

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Odsłon artykułów:
12734465

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…