Wypadek w Brzostku i Kołaczycach

Wypadek w Brzostku

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz.18.30, w miejscowości Brzostek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący vw jetta nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego, doprowadzając do najechania na tył hondy jazz. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń ciała doznała 26-letnia pasażerka hondy oraz kilkumiesięczne dziecko. Poszkodowane osoby to mieszkańcy Skołyszyna. Rannych przewieziono do jasielskiego szpitala. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu 37-letni mieszkaniec Machowej oraz kierujący hondą 26-letni mieszkaniec Skołyszyna byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.   

Wypadek w Kołaczycach

W niedzielę po godz. 14, w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym oplem, 26 - letni mieszkaniec Kołaczyc, jechał w kierunku Jasła. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z osobowym seatem. W wyniku kolizji pojazdów kierujący oplem oraz pasażerka zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.    

Kierujący oplem, 26 - letni mieszkaniec Kołaczyc był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Odsłon artykułów:
16780737

Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…