środa, 04 lipiec 2018 16:12

Weekend z Funduszami w Tuchowie

Napisał

W dniach 7-8 lipca miasteczko funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich zawita na Rynek do Tuchowa. 

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zaprasza na kolejny „Weekend z Funduszami”. W dniach 7-8 lipca odwiedzimy Tuchów. Przez dwa dni na Rynku będzie działać Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE. W sobotę od 9:00 do 17:00 na pytania dot. FE odpowiadać będą nasi specjaliści, którzy doradzą, gdzie szukać wsparcia na założenie firmy, wymianę pieca czy rozwój zawodowy. Z kolei na niedzielę – oprócz dalszego ciągu bezpłatnych konsultacji – od godz. 13:00 do 19:00 zaplanowaliśmy moc atrakcji tj.:

· prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim – LavaVision pokaże interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema z Krakowa - przyrządy do wykonywania eksperymentów naukowych, będzie też można zgłosić osobę potrzebującą do projektu Małopolski Tele-Anioł;
· bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny, w której czekają: dinozaur z Inwałd Parku, fotobudka, malowanie twarzy i wiele innych;
· konkursy i quizy z nagrodami – do wygrania tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book,
· kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można znaleźć na stronie internetowej: www.weekend.fundusze.malopolska.pl oraz na facebookowym fanpage’u Małopolska. Fundusze Europejskie.

Czytany 1089 razy
Odsłon artykułów:
15697894

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…