poniedziałek, 07 październik 2019 17:08

Pijany sprawca kolizji

Napisał

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Pilznie zatrzymali sprawcę kolizji, która miała miejsce na ulicy Lwowskiej w Dębicy. Mężczyzna, po zdarzeniu, odjechał z miejsca. Jak się później okazało, był pijany.

Informację o ucieczce sprawcy kolizji na ulicy Lwowskiej w Dębicy, oficer dyżurny odebrał wczoraj przed godz. 11. Z relacji poszkodowanej oraz świadka wynikało, że kierujący oplem signum uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena polo. Uderzony pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. Policjanci skierowani na miejsce kolizji wezwali karetkę pogotowia do poszkodowanej. 23-letnia mieszkanka Zawady została opatrzona na miejscu, nie wymagała hospitalizacji.

Funkcjonariusze kilkaset metrów od miejsca kolizji ujawnili pojazd biorący udział w zdarzeniu. Opel signum stał unieruchomiony wskutek uszkodzeń. W pojeździe nie było już nikogo. Policjanci ustalili, że opel posiada tablice rejestracyjne, których kradzież zgłoszono kilka godzin wcześniej. W niedzielę przed godz. 13, pilznieńscy policjanci zatrzymali w Gębiczynie 23-letniego mieszkańca tej miejscowości. To on był sprawcą kolizji w Dębicy i jak się później okazało, także sprawcą uszkodzenia dwóch pojazdów w Gębiczynie i Głobikowej. Mężczyzna był pijany, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymanego osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. 

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.   

Info: KPP w Dębicy

Czytany 330 razy
Odsłon artykułów:
13630685

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…