piątek, 04 październik 2019 10:31

Wymiana kotłów w gminie Pilzno

Napisał

Podpisano umowę na dofinansowanie projektu dotyczącego wymiany źródeł ciepła w domach prywatnych m.in. na terenie gminy Pilzno.

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki podpisał umowę na dofinansowanie projektu dotyczącego wymiany źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku.

W ramach przedsięwzięcia przewidziano zaprojektowanie i wykonanie 882 instalacji kotłów gazowych, 37 kotłów na biomasę oraz 21 węzłów ciepła w domach prywatnych a także wykonanie 11 węzłów ciepła sieciowego w budynkach wielorodzinnych. Obszar realizacji zadania obejmuje gminy: Chorkówka, Dębica, miasto Dębica, Jasło, miasto Jasło, Jedlicze, Pilzno i Żyraków.

Od 3 października będą podpisywane umowy uczestnictwa z mieszkańcami, którzy złożyli deklaracje i zostali zakwalifikowani do projektu. Planowany okres wykonywania projektów dla realizacji inwestycji to październik 2019 r. - styczeń 2020 roku. Montaż źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych jest szacowany od drugiego kwartału 2020 r. do końca drugiego kwartału 2021 roku.

Info: UM w Pilźnie

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 192 razy
Odsłon artykułów:
13630713

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…