poniedziałek, 12 sierpień 2019 10:44

"Speed" w akcji

Napisał

Tarnowska grupa „SPEED” w ciągu tych 21 dni skontrolowała ogółem 536 pojazdów ujawniając 549 przekroczeń prędkości. 

Minęły właśnie trzy tygodnie od powołania małopolskiej grupy „SPEED”, w skład której zostali włączeni policjanci ruchu drogowego tarnowskiej komendy. Od piątku 19 lipca do służby zostali kierowani policjanci ruchu drogowego jednostek, na których wyposażeniu są oznakowane i nieoznakowane pojazdy służbowe BMW z zamontowanymi wideorejestratorami. Do ich zadań należy przede wszystkim reagowanie na wszelkie przekroczenia prędkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym, ale nie tylko.

Tarnowska grupa „SPEED” w ciągu tych 21 dni skontrolowała ogółem 536 pojazdów, w tym 16 motocyklistów ujawniając 549 przekroczeń prędkości. W tej grupie 30 kierowców, w tym 2 motocyklistów, straciło prawo jazdy w skutek przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

W dalszym ciągu policjanci będą zwracać szczególną uwagę na przekroczenia prędkości, a kierowcy muszą się liczyć z brakiem empatii policjanta.

Tarnowska policja życzy wszystkim kierowcom „szerokości” i stosowanie się do ograniczeń prędkości obowiązujących na drogach. "Śpiesz się powoli, a z pewnością zdążysz na czas".

Info: KMP w Tarnowie

Czytany 404 razy
Odsłon artykułów:
13618660

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…