piątek, 09 sierpień 2019 08:38

Akcje strażackie

Napisał

W ostatnim czasie strażacy zostali wezwani do kilnunastu akcji, związanych głównie z wypadkami i usuwaniem skutków ulewnego deszczu i nawałnicy.

W czwartek 8 sierpnia po godz. 4 strażacy zostali zadysponowani do zabezpieczenia i budowy wałów przeciwpowodziowych w miejscowości Bielowy po intensywnych opadach deszczu.

W tym samym czasie ochotnicy z Ryglic oczyszczali namulisko na ul. Podkarpackiej.

W tym samym dniu wiele jednostek m.in. z Poręby Radlnej, Łękawki, Skrzyszowa zostało wezwane do usuwania skutków nawałnicy w Jodłówce - Wałkach. Czytaj: Ogromne straty po trąbie powietrznej w Jodłówce-Wałkach.

W tym samym dniu sporo pracy miały jednostki na terenie gminy Szerzyny.

7 sierpnia strażacy z Błażkowej oczyszczali studnię.

We wtorek 6 sierpnia strażacy zostali wezwani do pożaru w piwnicy budynku mieszkalnego. Na miejsce zdarzenia tj. do Bistuszowej. Okazało się, że doszło do awarii i zapalenia się włącznika przy hydroforze. W wyniku niewielkiego pożaru w budynku pojawiło się spore zadymienie.

W tym samym dniu ochotnicy ze Zwiernika usunęli gniazdo szerszeni.

W niedzielę 4 sierpnia strażacy zostali wezwani do otwarcia mieszkania przy ul. Legionów w Pilźnie.

W tym samym dniu strażacy zostali wezwani do wypadku, w którym został potrącony rowerzysta w Pilźnie na drodze krajowej nr 73. 

W sobotę 3 sierpnia strażacy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych na ul. Lwowskiej w Pilźnie.

W tym samym dniu strażacy ze Zwiernika usunęli plamę oleju na jednej z dróg w swojej miejscowości.

W piątek 2 sierpnia strażacy z Pilzna usunęli plamę oleju na ul. Wegierskiej i Kosciuszki, a także na ul. Kraszewskiego i Legionów w Pilźnie. Mężczyzna z drobnymi obrażeniami został zabrany do szpitala na dalszą obserwację. 

W czwartek 1 sierpnia strażacy gasili ściernisko w Lękach Dolnych.

Info: OSP Bielowy, OSP Ryglice, OSP Poręba Radlna, OSP Błażkowa, Łęki Dolne, OSP Tuchów, OSP Zwiernik, OSP Pilzno, OSP Łęki Górne

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 542 razy
Odsłon artykułów:
13618977

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…