środa, 10 lipiec 2019 08:52

Stanisław Jarosz w radzie prezydenckiej

Napisała

Prezydent Andrzej Duda powołał nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości. Wśród nich znalazł się Stanisław Jarosz, prezes firmy Taurus.

Podczas spotkania w Belwederze prezydent Andrzej Duda powołał członków Kapituły tegorocznej XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Mianował też dwóch nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości. Wśród nich znalazł się Stanisław Jarosz, prezes PPM Taurus Sp. z o.o. 

Po uroczystości Andrzej Duda wziął udział w pierwszym spotkaniu z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić Przedsiębiorczość w Polsce”, zainicjowanym przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Spotkanie poświęcone było sytuacji na rynku pracy.

Dodajmy, że Andrzej Duda powołał w maju 2019 r. Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Wybitni praktycy biznesu, naukowcy i prawnicy będą szukać rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie firm na polskim rynku. Zajmą się również promocją przedsiębiorczości wśród młodzieży. Rada liczy obecnie 20 członków.

Stanisław Jarosz zaczynał jako masaż. Obecnie jest właścicielem kilkunastu barów przydrożnych, sklepów, zakładu mięsnego w Pilźnie i zakładu produktów garmażeryjnych w Tuchowie. 15 wyrobów od Taurusa znajduje się na Liście Produktów Tradycyjnych.

Foto: Jakub Szymczuk KPRP

Info: KPRP, inne

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 494 razy
Odsłon artykułów:
13562110

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…