piątek, 14 czerwiec 2019 11:14

Powiatowe Święto Rodziny

Napisała

W Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej odbyło się I Powiatowe Święto Rodziny „U Matki”, połączone z VIII Sanktuaryjnym Festynem Rodzinnym.

Wydarzenie było okazją do wspólnej modlitwy za polskie rodziny, jak również miłego spędzenia czasu, dla wszystkich, którzy w minioną niedzielę odwiedzili Tuchów.

Szczególnym akcentem podczas świętowania było uhonorowanie listami gratulacyjnymi od organizatorów, listami z błogosławieństwem od Biskupa Tarnowskiego ks. Andrzeja Jeża oraz pamiątkowymi obrazami Matki Bożej Tuchowskiej, rodzin z długim stażem małżeńskim, z terenu Powiatu Tarnowskiego. 

Kilka tysięcy osób uczestniczyło w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów na okoliczność I Powiatowego Święta Rodziny, połączonego z VIII Sanktuaryjnym Festynem Rodzinnym. Finałem tych atrakcji był występ kapeli folkowo-rockowej Redlin. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnowskiego - Starosta Tarnowski - Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski - Jacek Hudyma oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu - Tomasz Stelmach.

Wydarzeniu patronowali: Poseł na Sejm RP - Michał Wojtkiewicz i Wojewoda Małopolski - Piotr Ćwik.

Więcej informacji: Starostwo Powiatu Tarnowskiego

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

 

Czytany 435 razy
Odsłon artykułów:
13500480

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…