piątek, 08 luty 2019 11:16

SKS w gminie Tarnów

Napisał

Szkoły z terenu gminy Tarnów otrzyma dofinansowanie na prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” 2019.

W ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” 2019 organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, 10 szkół z terenu gminy Tarnów otrzyma dofinansowanie na prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych. Wniosek o dofinansowanie dla szkół publicznych został złożony za pośrednictwem gminy Tarnów.

Szkoły, które już w 2019 roku skorzystają z dofinansowania to: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłówce-Wałkach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszycach Wielkich, Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej, Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Woli Rzędzińskiej, Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze, Niepubliczne Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze, Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łękawce oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych.

SKS ma na celu m.in. stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Info: UG Tarnów

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 459 razy
Odsłon artykułów:
13621626

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…