poniedziałek, 28 styczeń 2019 18:49

Ranni w wypadku na DK 73

Napisał

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś w Jaworzu Górnym. W zdarzeniu samochodów - osobowego, dostawczego i ciężarowego, ucierpiały trzy osoby. Droga krajowa nr 73 była zablokowana przez około trzy godziny. Ruch został przywrócony przed godz. 14.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz.11 w Jaworzu Górnym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w zdarzeniu brali udział kierujący ciężarowym dafem, renaultem masterem oraz vw polo. W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy zjechał z jezdni w przydrożne zarośla. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Dwie z nich zostały przewiezione do dębickiego szpitala. Kierujący renaultem masterem z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala helikopterem.

Droga krajowa nr 73 na tym odcinku była zablokowana przez trzy godziny. Ruch został przywrócony przed godz. 14.

Info: KPP w Dębicy

Strażacy z powodu bardzo utrudnionego dostępu do jednej z osób poszkodowanych do działań niezbędne przez było użycie ciężkiego zestawu hydraulicznego m.in rozpieracza oraz nożyc hydraulicznych, rozpieraczy kolumnowych oraz łańcuchów w celu odciągnięcia kolumny kierowniczej od kierowcy.  W akcji wzięli udział strażacy OSP Pilzno, OSP Strzegocice, OSP Łęki Dolne, PSP Dębica, policja, pogotowie ratunkowe, lotnicze pogotowie ratunkowe. 

Info, foto: OSP Pilzno

Czytany 2057 razy
Odsłon artykułów:
13495073

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…