sobota, 22 grudzień 2018 10:43

Śmiertelne potrącenie w Zwierniku

Napisał

W piątek późnym wieczorem doszło prawdopodobnie do potrącenia pieszego w miejscowości Zwiernik. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. 

Wczoraj po godz. 22, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok 40-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w przydrożnym rowie w miejscowości Zwiernik. 40-letni mieszkaniec tej miejscowości prawdopodobnie jest ofiarą wypadku drogowego.

Jak podają strażacy, przybyłe na miejsce jednostki ratownicze mimo udzielenia pomocy poszkodowanemu z wykorzystaniem AED, nie zdołali uratować mężczyzny. W wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. 

Policjanci ustalili wstępnie, że około godz. 20, kierujący mercedesem na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną i potrącił idącego pieszego, który został odrzucony do przydrożnego rowu. Mercedes wjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi.

Kierowca odjechał z miejsca z innym mężczyzną. Policjanci ustalili, że za kierownicą mercedesa, w chwili zdarzenia, prawdopodobnie siedział 42-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

W sobotę przed godz. 10, kierujący mercedesem 42-latek został przywieziony przez znajomego na komisariat policji. Mężczyzna, po badaniach w szpitalu, zostanie osadzony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze wykonują czynności pod nadzorem prokuratora i ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Na miejscu pracowały jednostki straży ze Zwiernika, Łęk Dolnych, PSP z Dębicy oraz pogotowie ratunkowe i policja. 

Info: KWP w Rzeszowie, OSP Łęki Dolne

Czytany 6180 razy
Odsłon artykułów:
13337999

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…