wtorek, 13 listopad 2018 18:33

XII Misyjny Jarmark z Aniołami

Napisał

W 3 niedzielę Adwentu Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji organizuje kolejny Misyjny Jarmark z Aniołami w Tuchowie. Jest to okazja do konkretnego wspierania Misji Kościoła. 

Jak co roku, w 3 niedzielę Adwentu (tym razem 16 grudnia 2018 r.) Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji (RSPM) działające przy sanktuarium redemptorystów w Tuchowie organizuje kolejny, już XII Misyjny Jarmark z Aniołami. Jest to okazja do konkretnego wspierania Misji Kościoła. Ubiegłoroczny jarmark był zdecydowanie największy z dotychczasowych, zarówno pod względem zaangażowania osób, pracy, jak i zebranych środków.

W tym roku poprzez modlitwę i ofiarę chcemy wspomóc przebudowę kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy i świetlicy dla młodzieży w ubogiej dzielnicy miasta Resistencia w Argentynie, prowadzoną przez Redemptorystów. Piszemy, aby nagłośnienie tego wydarzenia stało się skuteczną formą wsparcia. Zwracamy się więc z prośbą o zamieszczenie informacji na stronie internetowej, aby była zachętą dla osób chcących zaangażować się w to dzieło. Chcielibyśmy również zapytać o możliwość zamieszczenia krótkiego artykułu na kilka dni przed samym Jarmarkiem, by był on dodatkowym przypomnieniem o wydarzeniu. Kierujemy także pytanie czy byłaby możliwość zrealizowania materiału podsumowującego jarmark, który opowiadałby o tegorocznym wydarzeniu oraz jego celu.

Więcej informacji: wsd.redemptor.pl/anioly/

br. Dominik Strychacz CSsR 

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 514 razy
Odsłon artykułów:
13273830

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…