środa, 05 wrzesień 2018 13:18

Skradli nawigację

Napisał

Wykorzystując nieostrożność właściciela pojazdu skradli z jego wnętrza pozostawioną nawigację. Zatrzymani tarnowianie odpowiedzą za kradzież mienia przed tarnowskim sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Na początku sierpnia jeden z mieszkańców Tuchowa pozostawił swój samochód Renault Clio na parkingu jednego ze sklepów w Tuchowie. Mężczyzna nie zamknął samochodu i poszedł na zakupy. Gdy wrócił zorientował się, że z jego pojazdu ktoś skradł pozostawioną nawigację. Straty jakie poniósł przez swoją nierozważność sięgnęły kwoty 850 złotych. Kradzież zgłosił w Komisariacie Policji w Tuchowie. Tuchowscy policjanci weryfikując przyjęte zgłoszenie ustalili osoby, które mogły dokonać tego przestępstwa. W zeszłym tygodniu (28.08) podczas przeszukania w miejscu ich zamieszkania odzyskali skradzioną nawigację. Sprawcy to mieszkańcy Tarnowa w wieku 44 i 34 lat. Zostali zatrzymani i przewiezieni do Tuchowa. Podczas przesłuchania przyznali się do kradzieży i złożyli w tej sprawie wyjaśnienia.

Policjanci przedstawili obojgu mężczyznom zarzut kradzieży określony w art. 278 kk, a następnie zwolnili. Za swój czyn jednak odpowiedzą przed tarnowskim sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Info: KMP w Tarnowie

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 706 razy
Odsłon artykułów:
13622843

Odwiedza nas 448 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…