czwartek, 23 sierpień 2018 11:26

Kolejne sukcesy biegaczy KS Ryglice

Napisał

Ryglicka Sekcja Biegowa odniosła kolejne sukcesy w organizowanych biegach regionalnych i ogólnopolskich.

W Beskidzie Niskim w Ultramaratonie Magurskim drużyna KS Ryglice dzięki świetnym występom swoich zawodników zajęła bardzo wysokie 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawodnicy walczyli na 3 górskich trasach o długości 20 , 58 i 92 km.

Kilka dni temu Przemysław Bień ukończył Leśny Półmaraton w Wierzchosławicach na 3 pozycji open.

W czasie imprezy sportowej Pogórzańskie Biegi Rodzinne - 3 Bieg Niepodległości Szerzyny drugie miejsce w generalnej klasyfikacji biegu wywalczył Witold Pyc.

W Biegu Drwala, który miał miejsce w Ryglicach reprezentacja Sekcji Biegowej Maria Patalas zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Witold Pyc - 2 w kategorii wiekowej, Przemysław Bień - 2 w ogólnej klasyfikacji.

Witold Pyc po świetnym występie podczas Biegu Drwala w Ryglicach czuł niedosyt i postanowił pobiegać jeszcze podczas Biegu Charytatywnego w Jodłowej, zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.