Wydrukuj tę stronę
czwartek, 14 czerwiec 2018 11:16

Kolejne sukcesy biegaczy

Napisał

Biegacze Sekcji Biegowej KS Ryglice odnieśli kolejne sukcesy w ważnych imprezach sportowych.

XV edycja bieszczadzkiego Biegu Rzeźnika, najbardziej znanego biegu ultra w Polsce (dystans 80 km, przewyższenie ok. 4000 m), w tym roku zgromadziła na starcie 677 dwóosobowych drużyn. Ze względów bezpieczeństwa tutaj biega się w parach. Trasa Biegu Rzeźnika wiedzie z Komańczy do Cisnej. Przemek Bień i Tobiasz Paluch zajęli wysokie 23 miejsce z 677 startujących par.

W IV Biegu na Brzankę Karolina Tuszyńska zajęła 2 miejsce w kategorii kobiet, a Przemysław Bień wywalczył 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Witold Pyc zajął 4 miejsce open w biegu na 10 km zorganizowanym z okazji Dnia Chemika w Tarnowie-Mościcach.

W czasie majowego Biegu na Zamek po Miecz Spycymira w Tarnowie pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych oraz Miecz Spycymira zdobyła Maria Patalas i Przemysław Bień.

Podczas XIV Biegu Sanguszków na dystansie 10 km Maria Patalas i Witold Pyc zajęli pierwsze lokaty w swoich kategoriach. Witold Pyc był na 4 miejscu w kategorii open.

W majowym Ultramaratonie Podkarpackim o długości 72,5 km i blisko 1500 metrów przewyższenia Grzegorz Danicz zdobył 7 miejsce open.