poniedziałek, 28 maj 2018 20:00

Janusz Gładysz kandydatem na Prezydenta Tarnowa

Napisał

Znany tarnowski przedsiębiorca Janusz Gładysz został oficjalnie ogłoszony kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta największego ośrodka regionu - Tarnowa.

Oficjalnie zaprezentowany został kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Miasta Tarnowa. Jest nim Janusz Gładysz. W prezentacji kandydata uczestniczyli Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło, lokalni parlamentarzyści PiS oraz przedstawiciele pozostałych ugrupowań wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy – Porozumienia i Solidarnej Polski.

- Tarnowianin z dziada pradziada, człowiek który jest tutaj powszechni znany. Jest człowiekiem, który odniósł sukces w swojej pracy zawodowej. Jest przedsiębiorcą, a zarazem osobą, która z całym poświęceniem angażuje się w działalność charytatywną, życie społeczne Tarnowa, a także działalność różnych organizacji – rekomendowała kandydata wicepremier Beata Szydło.

Premier Beata Szydło podkreśliła, że J. Gładysz wie jakie potrzeby ma Tarnów. - Ma pomysł na Tarnów. Janusz Gładysz jest kandydatem, który doskonale wie, co powinno być zrobione i jakie programy powinny być zrealizowane. Chce o tym rozmawiać z mieszkańcami i prezentować ten program – stwierdziła. - To człowiek, który do tej pory w samorządzie nie działał. To walor. On daje świeżość i nowość. Jako doskonały przedsiębiorca wie, jak należy zarządzać miastem, żeby każdy się czuł w Tarnowie jak u siebie w domu.

Prezes Zarządu Okręgowego PiS w Tarnowie prof. Włodzimierz Bernacki powiedział, że zwycięstwo J. Gładysza w wyborach prezydenckich to będzie sukces wszystkich mieszkańców miasta. Nie tylko środowisk politycznych, ale szerokiego spektrum różnych grup społecznych.

Już teraz poparcie dla kandydatury J. Gładysza deklarują nie tylko ugrupowania polityczne, lecz także organizacje społeczne, zainteresowane rozwojem Tarnowa.

Janusz Gładysz urodził się w 1952 roku w Tarnowie. Uczęszczał do tarnowskich szkół – Szkoły Podstawowej im. Kopernika i I Liceum Ogólnokształcącego im. Brodzińskiego, którego jest absolwentem. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych w 1995 roku zbudował od podstaw prężnie działającą rodzinną firmę z branży samochodowej. Pasjonat sportów motoryzacyjnych. Wspiera wiele akcji charytatywnych i inicjatyw, zwłaszcza sportowych. Janusz Gładysz jest żonaty, ma dwóch dorosłych synów. Jego ojciec – Antoni Gładysz był działaczem opozycyjnym w PRL, współtwórcą Klubów Inteligencji Katolickiej, w tym KIK w Tarnowie. Imieniem Antoniego Gładysza nazwana jest jedna z ulic w Tarnowie.

/Informacja prasowa/

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 1105 razy
Odsłon artykułów:
13270742

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…