środa, 16 maj 2018 08:56

Kolejne sukcesy ryglickich biegaczy

Napisał

Zawodnicy Sekcji Biegowej przy KS w Ryglicach uczestniczyli w kolejnych imprezach biegowych.

W tarnowskim biegu BNI LELIWA RUN 5km Natalia Hadała zajęła 13 pozycję wśród sklasyfikowanych kobiet. Witold Pyc - 7 miejsce w kategorii open.

W Ultramaratonie Podkarpackim 70km Grzegorz Danicz zdobył 6 miejsce miejsce wśród mężczyzn (7 open).

W Leśnej Dziesiątce w Puszczy Niepolomickiej Natalia Hadała dobiegła jako 47 z 120 sklasyfikowanych kobiet.

Lenka Wagner, Witold Pyc, Przemek Bień wywalczyli II miejsce podczas I Biegu Sztafetowego Konstytucji 3 Maja w Tarnowie.

Grzegorz Danicz zdobył 14 miejsce w I Międzynarodowym Półmaratonie „Bitwa pod Gorlicami”.

W kwietniowych Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na II miejscu podium w klasyfikacji kobiet biegu Chyża Durbaszka (20 km) stanęła Lenka Wagner. Przemysław Bień- 10 miejsce, Lenka Wagner -19, Karolina Tuszyńska - 83, Krystian Wagner - 89.

W Wielkiej Prehybie MP (43km/1925m) Grzegorz Danicz zajął 95 miejsce, a w Dzikim Groniu (64km/3150m) Tobiasz Paluch zdobył 49 pozycję.