środa, 02 maj 2018 13:27

Taurus wyróżniony przez Prezydenta

Napisał

Prezydent Andrzej Duda wręczył Flagi Państwowe organizacjom i instytucjom z kraju i zagranicy. Wśród wyróżnionych znalazło się Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus z Pilzna.

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką wzięli przed południem udział w uroczystym podniesieniu Flagi Państwowej RP na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego. Prezydentowi towarzyszyli Szef Kancelarii Prezydenta Halina Szymańska z ministrami. Para Prezydencka, przed budynkiem Kordegardy, zwiedziła wystawę „Symbole Odrodzonej”. 

Z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą Prezydent nadał Ordery Odrodzenia Polski i Ordery Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej osobom zasłużonym w działalności na  rzecz środowisk polonijnych. Prezydent wręczył ponadto Flagi Państwowe wyróżnionym organizacjom i instytucjom z kraju i zagranicy. Na liście organizacji i instytucji szczególnie zasłużonych w działalności społecznej, kulturalnej i gospodarczej znalazła się firma z Pilzna - Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus.

Info: www.prezydent.pl

Czytany 826 razy
Odsłon artykułów:
13071179

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…