sobota, 07 kwiecień 2018 09:13

Sukcesy szkolne

Napisał

Uczniowie szkół z okolicy zdobyli kolejne tytuły w konkursach.

Patrycja Zegar z ZS-P w Zalasowej została laureatką ogólnopolskiego konkursu ortograficznego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Ego Partum "Łamaniec ortograficzny". Wyróżnienia zdobyły ponadto: Gabriela Wolska, Zuzanna Matug i Dawid Lebryk.

Helena Kulesa i Justyna Kawa z ZS-P w Zalasowej zostały laureatkami XIII edycji Konkursu Literackiego "Na tatrzańskim szlaku".

W Woli Radłowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie XV Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko – Plastycznego, zorganizowanego pod hasłem „BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO, ŚWIEĆ NAM PRZYKŁADEM”. Uczennica SP nr 1 w Szynwałdzie Natalia Ruścińska zajęła drugie miejsce w kategorii prac poetyckich. 

Drużyna uczniów LO w Tuchowie zajęła drugie miejsce w IX Ponadgimnazjalnym Międzyszkolnym Konkursie o Górach na temat Pienin.

Do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty zakwalifikowali się uczniowie: Damian Figura (z fizyki i chemii) i Patryk Kurek (z geografii i chemii) z SP nr 1 w Jodłowej. W etapie wojewódzkim brali udział: Patryk Kurek (z geografii i chemii) i Damian Figura (z chemii). Patryk Kurek uzyskał ostatecznie tytuł finalisty konkursu chemicznego i geograficznego.

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

 

Czytany 640 razy
Odsłon artykułów:
13271801

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…