sobota, 27 styczeń 2018 10:53

Dębicki konkurs szopek

Napisał

W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy ogłoszono wyniki na najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe w powiecie dębickim.

Do oceny przedstawiono blisko 70 prac. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród poprzedził klimatyczny recital w wykonaniu Agaty Chciuk i Marka Bielaka. Na zakończenie spotkania dla zebranych zatańczyła również Izabela Mazur, solistka z dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu „Soul Dance”.

Na liście laureatów XII Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych znaleźli się m.in.:

1 miejsce – Oliwia Mirowska (Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie), Aneta i Monika Szpak (Jodłowa)
2 miejsce – Kacper Proszowski (Publiczne Gimnazjum w Pilźnie)
3 miejsce – Eryk Augustyn (Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych), Aleksandra Noga, Paulina Wojnarowska (Pilzno).
oraz:
1 miejsce - Paulina Kieraś, Maria Wałęga, Łukasz Jabłoński, Grzegorz Niemiec, Mateusz Stręk (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli - Pracownia Rozwoju Zainteresowań i Umiejętności Społecznych),
nagroda - Justyna Zając (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Brzostku), Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" w Dębicy.
Wyróżnienie – Norbert Mirowski (Publiczne Gimnazjum w Pilźnie), Julia, Dominika i Karol Wnęk (Strzegocice), Nikola Kapłon i Patrycja Potępa (Publiczna Szkoła Podstawowa w Przeczycy).

Info: Starostwo Powiatu Dębickiego

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 555 razy
Odsłon artykułów:
13071179

Odwiedza nas 247 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…