sobota, 20 styczeń 2018 10:30

Wypadek i pożar

Napisał

W piątek doszło do groźnego wypadku w Dąbrówce Tuchowskiej.

W piątek 19 stycznia popołudniu doszło do wypadku samochodowego na drodze wojewódzkiej nr 977 w Dąbrówce Tuchowskiej. Zderzyło się tam auto osobowe marki Fiat Seicento oraz samochód dostawczy Renault Mascott). Strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu, kierowcy osobówki, który został zakleszczony w pojeździe. Po rozcięciu auta, mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Na drodze chwilowo ruch był wstrzymany. Akcja trwała ok. dwie godziny.

Na miejscu pracowały następujące jednostki: OSP Dąbrówka Tuchowska, OSP Siedliska, PSP Tarnów- Siedliska, policja, pogotowie ratunkowe.

Do kolizji ciężarówki i samochodu osobowego doszło także w Lubaszowej w sobotę 20 stycznia przed południem. Tym razem nie było osób poszkodowanych.

W piątek popołudniu ochotnicy z Tuchowa wyjechali do nadłamanego drzewa w Buchcicach, które zagrażało m.in. budynkom i kapliczce.

W czwartkowy poranek miał miejsce pożar skrzynki elektrycznej i pomieszczeń w budynku mieszkalnym w drewnianym domu w "Górze" w miejscowości Siedliska. Dzięki szybkiej reakcji strażaków oraz zgłaszającego, udało się zapobiec dużym stratom. Spaleniu uległy dwa pokoje. Strażacy musieli m.in. dokonać częściowej rozbiórki budynku. W akcji brali udział: OSP Siedliska, PSP Tarnów - Siedliska, pogotowie energetyczne, policja.

Info: OSP Dąbrówka Tuchowska, OSP Siedliska, OSP Tuchów

Czytany 1054 razy
Odsłon artykułów:
12545113

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…