niedziela, 07 styczeń 2018 17:55

Apel do poszkodowanych

Napisał

Do domów mieszkańców okolicy i regionu zawitali akwizytorzy firmy, którzy zawarli nowe umowy na dostawę prądu. Sporo osób czuje się z tego powodu oszukanych.

Niektórzy ludzie, szczególnie seniorzy, podpisali umowy sprzedaży energii elektrycznej z dostawcą pod nazwą Polski Prąd i Gaz. Według Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, firma ta pozyskuje klientów w sposób niezgodny z przepisami prawa.

Klienci zawartych umów twierdzą, że nie byli poinformowani m.in. o zmianie na nowego sprzedawcę prądu. Jedną z takich osób jest mieszkanka Dzwonowej. Jej syn podjął akcję nagłośnienia całej sprawy i rozwiązania problemu. Prosi wszystkich, którzy czują się pokrzywdzeni o zgłoszenie się. Sprawa ma ujrzeć światło dzienne w programie telewizji ogólnopolskiej we wtorek 23 stycznia o godz. 16:15 na antenie Polsatu. Program "Interwencja" był realizowany 18 stycznia w miejscowości Dzwonowa. Spotkanie to było otwarte.

Sławomir Nyznar prosi o zgłaszanie się do wystąpienia w telewizji pod numer telefonu 533-617-160 i przysyłanie dokumentów dotyczących zawartych umów na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w plikach PDF.

O sprawie informowano już w artykule: Apel do poszkodowanych

 

Czytany 2369 razy
Odsłon artykułów:
12558125

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…