Wydrukuj tę stronę
wtorek, 02 styczeń 2018 10:41

Sylwestrowe biegi

Napisał

Wysokie pozycje wywalczyli biegacze w organizowanych pod koniec minionego roku zawodach.

W IV Sylwestrowym Biegu w Tarnowie zorganizowanym przez PTG „Sokół – Świat Pracy” i ZSEO Tarnów wystartowali zawodnicy z miejscowych klubów sportowych.

Na dystansie 10 km Natalia Hadała (Zalasowa) z KS Ryglice zajęła 10 miejsce w swojej kategorii, a Witold Pyc (Kowalowa) zajął 3 miejsce open na dystansie 5 km. Robert Makowiec (Burzyn) z LKS Burzyn zdobył 6 miejsce na 10 km, a Piotr Moździerz (Tuchów) - 10 miejsce. Dodajmy, że w połowie grudnia w Zimowym Charytatywnym Biegu w Mielcu Witold Pyc wywalczył 14 miejsce.

W XVII Sylwestrowym Biegu w Gorlicach na dystansie 10 km walczył Tobiasz Paluch (Ryglice) z KS Ryglice, gdzie poprawił swój wynik życiowy.