czwartek, 21 grudzień 2017 10:52

Spotkania opłatkowe strażaków

Napisała

W ostatnim czasie miały miejsce spotkania opłatkowe strażaków. Kronika strażacka.

W Tarnowie miało miejsce XI Regionalne Spotkanie Opłatkowe Strażaków Powiatu Tarnowskiego. Swoją obecnością zaszczycili między innymi bp. Leszek Leszkiewicz, kapelani OSP i PSP na szczeblu powiatowym wojewódzkim jak i również ogólnopolskim, parlamentarzyści, przedstawiciele PSP, prezydent miasta Tarnowa jak i również wójtowie burmistrzowie poszczególnych gmin. 


Grupa MDP z Lubczy

W minioną niedzielę strażacy z Zalasowej zebrali ponad 12 tys. zł dla dwóch rodzin poszkodowanych w ostatnim czasie w wyniku pożaru budynków mieszkalnych.

W minioną sobotę odbyło się czwarte spotkanie opłatkowe jednostek gminy Szerzyny.

Ochotnicy jednostek OSP z okolicy tradycyjnie dostarczyli lub w najbliższym czasie przyniosą do domów kalendarze na rok 2018.

W sobotę 16 grudnia 2017 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyło się tradycyjnie spotkanie opłatkowe strażaków woj. małopolskiego.

W minioną sobotę oraz w najbliższą sobotę przed południem ochotnicy z Tuchowa będą rozdawać siano wigilijne na rynku w Tuchowie.

W ostatnich dniach odbyły się spotkania wszystkich służb mundurowych garnizonu małopolskiego w Krakowie 15 grudnia oraz podkarpackiego w Rzeszowie 19 grudnia.

Akcje ratownicze:

W środę wczesnym popołudniem w Zalasowej przy ul. Piastowskiej strażacy z Zalasowej oraz PSP Tarnów - Siedliska zostali wezwani do otwarcia mieszkania. Na miejscu była także policja i pogotowie ratunkowe. 

We wtorek 19 grudnia doszło do zderzenia dwóch samochodów w centrum Olszyn na drodze powiatowej Ołpiny - Jodłówka Tuchowska.

We wtorek późnym popołudniem strażacy z Pilzna usuwali plamę oleju na jezdni następujących ulic: ul.Rynek, Węgierska, Staszica, DK73

Czytany 781 razy
Odsłon artykułów:
12916523

Odwiedza nas 739 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…