środa, 29 listopad 2017 14:00

Akcje strażackie

Napisał

We wtorek strażacy zostali wezwani do gaszenia sadzy w kominie w mieszkaniu przy ul. św. Józefa w Tuchowie. Kronika strażacka.

We wtorek 28 listopada rano strażacy z Tuchowa oraz PSP Tarnów - Siedliska zostali wezwani do gaszenia sadzy w kominie w mieszkaniu przy ul. św. Józefa w Tuchowie.

25 listopada strażacy z Żurowej uczestniczyli w akcji zabezpieczenia cieku wodnego, w którym znalazła się substancja nieznanego pochodzenia. W akcji brała udział także jednostka PSP Tarnów - Siedliska i tarnowska jednostka ratownictwa chemicznego. Po przebadaniu wody, okazało się, że substancja nie zagraża środowisku i życiu.

25 listopada jednostka OSP w Zalasowej została wezwana do usunięcia powalonego drzewa na drodze powiatowej - ul. Kazimierza Wielkiego w Zalasowej.

Wiadomości z regionu.

W środę 29 listopada w nocy przed godziną 2 miał miejsce pożar drewnianego domu w Zbylitowskiej Górze przy ul. Sportowej.

W Tarnowie w stawie Kantoria w środę wyłowiono ciało 60-letniego mężczyzny. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Brzostku. 61-letni mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca auta był trzeźwy.

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 581 razy
Odsłon artykułów:
12262927

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…