wtorek, 21 listopad 2017 10:56

Szkolne zawody sportowe

Napisał

W ostatnim czasie rozegrano zawody w piłce nożnej halowej oraz turnieje szachowe.

W finale powiatu tarnowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt, który odbył się w Koszycach Wielkich pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych wywalczyła drużyna z Koszyc Wielkich. Pozostałe miejsca przedstawiają się następująco: Grabno, Tuchów, Jastrzębia.

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców został rozegrany w Pleśnej. Zwycięzcą okazała się ekipa z Miechowic Wielkich, która uzyskała awans do zawodów rejonowych. Kolejne miejsca zajęły: Zakliczyn, Pleśna, Żabno.

Dziesięć drużyn z powiatu tarnowskiego (rocznik 2002-2004) uczestniczyło w zawodach szachowych w Burzynie. Najlepsze okazały się zespoły z Łowczowa, Szynwałdu i Lisiej Góry.

Drużyna z Dobrkowa zajęła drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej powiatu dębickiego w szachach oraz trzecie miejsce w zawodach rejonowych.