środa, 08 listopad 2017 12:27

Tragiczny wypadek na DK94

Napisał

We wtorek wieczorem doszło do tragicznego wypadku w Machowej. Kierująca oplem astrą zderzyła się z ciężarowym manem. 45-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Wczoraj po godz. 19 miał miejsce wypadek w miejscowości Machowa na drodze krajowej nr 94 (Tarnów - Pilzno).

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem astrą, 45-letnia mieszkanka Nagawczyny, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu uderzając w nadjeżdżającego z naprzeciwka ciężarowego mana, przewożącego maszyny rolnicze. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń kierująca oplem poniosła śmierć na miejscu.

Kierujący ciężarówką 45-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, po badaniach lekarskich, został zwolniony do miejsca zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierującego manem. Na miejscu wypadku pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli ślady.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie. 

Na miejscu zdarzenia pracowały m.in. jednostki OSP Łęki Dolne, OSP Pilzno, PSP Dębica. Działania ich polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu osoby ze znajdującego się na dachu pojazdu przy użyciu ciężkiego zestawu hydraulicznego oraz sorpcji rozlanych płynów na jezdni.

Info: KPP w Dębicy, OSP Pilzno, OSP Łęki Dolne

Czytany 1320 razy
Odsłon artykułów:
12541619

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…