Sukcesy recytatorskie

03 listopada 2017
Autor :  

Uczennice Szkoły Podstawowej w Tuchowie zdobyły wysokie pozycje w X Międzypowiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2017.

Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „POSZUKIWANIA” to konkurs recytatorski przeprowadzany po raz dziesiąty w trzech powiatach: brzeskim, dąbrowskim i tarnowskim. Jego organizatorami są: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Dąbrowski Dom Kultury, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku. Dla powiatu tarnowskiego eliminacje do turnieju finałowego przeprowadziła Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie. Wzięło w nich udział 72 uczestników – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tarnowskiego. Finał Turnieju odbył się się 26 października w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Do finału weszła uczennica Szkoły Podstawowej im. S. Staszica w Tuchowie Oliwia Madejczyk zdobywając pierwsze miejsce w kategorii klas 4-6 oraz Izabela Zając, która zajęła drugie miejsce w kategorii klasy 7 i gimnazjum.

 

234 Odsłony
Odsłon artykułów:
11067348

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…