sobota, 28 październik 2017 11:42

Ćwiczenia i inne wydarzenia strażackie

Napisał

Ćwiczenia w Ołpinach. Spotkanie w Radlnej. Akcja odblaskowa. Pożegnanie druha z Ryglic.

23 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Ołpinach przeprowadzono ćwiczenia związane z ewentualnym pożarem obiektu szkolnego. W akcji ewakuacji, udzielania pierwszej pomocy wzięli udział druhowie OSP Ołpiny.

21 października w wieku 68 lat na wieczną służbę odszedł po długiej i ciężkiej chorobie członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryglicach druh Józef Galas. Uroczystości pogrzebowe miały miejsce 24 października w Ryglicach.

20 września w Domu Ludowym w Radlnej miało miejsce spotkanie ochotników z terenu gminy Tarnów „W podziękowaniu za służbę”, zorganizowane przez Samorząd Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Tarnów, przedstawiciele samorządu gminnego oraz zaproszeni goście, w tym Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej oraz radni powiatowi. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności gminnych OSP, podziękowań za całoroczną służbę.

16 Października w ramach "Europejskiego Dzień Przywracania Czynności Serca" w Domu Kultury w Ołpinach realizowano Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować". Dzięki zaangażowaniu OSP Ołpiny i MDP pobito rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób.

14 października strażacy z Zalasowej zabezpieczali trasę pierwszego biegu odblaskowego, który był zorganizowany przez miejscową szkołę w ramach projektu ”ODBLASKOWA SZKOŁA”. 

Info: OSP Ołpiny, OSP Ryglice, OSP Zalasowa, UG Tarnów

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 532 razy
Odsłon artykułów:
12541567

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…