wtorek, 03 październik 2017 09:10

Sukcesy sportowe

Napisał

Uczniowie szkół z Jodłowej i Tuchowa odnieśli kolejne sukcesy sportowe.

Uczniowie szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej odnieśli sukcesy w Powiatowych Zawodach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się we wrześniu w Pustkowiu. Patryk Mikrut okazał się najlepszy w biegu na 1000 m, natomiast Natalia Mokrzycka w rzucie piłeczką palantową.

Natalia Mokrzycka zajęła trzecie miejsce i zdobyła „brązowy medal” w rzucie piłeczką palantową podczas rozegranych Wojewódzkich Zawodów Lekkoatletycznych w Rzeszowie. Podczas serii finałowej rzuciła piłeczkę na odległość 42 metrów. Bardzo dobry wynik osiągnął również Patryk Mikrut, który w biegu na 1000 m zdobył szóste miejsce w województwie.

Gabrysia Hudyka z Liceum Ogólnokształcącego w Tuchowie wygrała finałową edycję Małopolskiej Ligi Kolarskiej w Myślenicach. To jej kolejny sukces sportowy.