Dziesiąty numer gazety "Nasza Wieś Zabłędza"

08 sierpnia 2017
Autor :  

Właśnie ukazał się dziesiąty numer lokalnego czasopisma „Nasza Wieś Zabłędza”.

Gazeta z Zabłędzy (gm. Tuchów) wydawana jest raz do roku z okazji festynu i dożynek. W tym roku okazją jest także świętowanie 11. rocznicy nadania Szkole Podstawowej w Zabłędzy imienia Jana Pawła II, 6. rocznicy wręczenia sztandaru szkole oraz Jubileuszy od Złotych do Diamentowych Godów. 

"Piszemy o sprawach, które dotyczą mieszkańców, historii i teraźniejszości naszej miejscowości. Chcemy wspólnie budować poczucie tożsamości, odpowiedzialności za naszą małą ojczyznę" - podkreśla Krzysztof Jasiński pomysłodawca i wydawca gazety, mieszkaniec wsi Zabłędza.

Gazeta dzięki sponsorom jest bezpłatna.

Wersja elektroniczna gazety

Portal Ryglice-okolice.pl patronuje wydawnictwu

419 Odsłony
Odsłon artykułów:
11283274

Odwiedza nas 265 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…