piątek, 09 czerwiec 2017 10:02

Sukcesy szkolne

Napisała

Uczniowie uzyskali wysokie lokaty w konkursach szkolnych, sportowych.

26 maja 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbył się finał XI Międzypowiatowego Konkursu Geograficznego, zorganizowanego przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie. Wśród laureatów znaleźli się: 1 miejsce Tomasz Kwiek - Zespół Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny i Gimnazjum w Pogórskiej Woli. 3 miejsce Wojciech Mazurkiewicz - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Tuchowie. 4 miejsce Marcin Mądel - Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie. 5 miejsce Adrian Kasprzyk - Zespół Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny i Gimnazjum w Pogórskiej Woli. 7 miejsce Julia Jodłowska - Zespół Szkół w Ryglicach.

Paweł Bień z Liceum Ogólnokształcącego w Tuchowie zajął 3 miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej", ktory odbył się w Krakowie w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

W zorganizowanych przez Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie zawodach towarzyskich uczennica Aleksandra Florczak z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego zajęła 1 miejsce.

W zawodach Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo rozgrywanych przez Towarzystwo sportowe Wisła Kraków uczennice z Zalasowej wywalczyły wysokie pozycje: Ewelina Burza w wadze 28 kg zdobyła 3 miejsce, a Justyna Burza w wadze 33 kg zdobyła 4 miejsce.