Poszukiwani statyści do filmu o Stefanii Łąckiej

18 maja 2017
Autor :  

Realizatorzy filmu o Służebnicy Bożej Stefanii Łąckiej pilnie poszukują statystów w każdym wieku.

Realizatorzy fabularyzowanego filmu o Służebnicy Bożej Stefanii Łąckiej (1914-1946) - pięknej postaci, pochodzącej z naszego regionu - PILNIE POSZUKUJĄ STATYSTÓW W KAŻDYM WIEKU (również niepełnoletnich) do scen zbiorowych i epizodów w w/w filmie. Zdjęcia z udziałem statystów rejestrowane będą przez kilka godzin w dniach 29 maja i 1 czerwca w Tarnowie, w mniejszym zakresie także w dniu 30 maja.

Oferowane wynagrodzenie to 30 złotych za standardowy dzień zdjęciowy (50 złotych dla osób bardziej absorbowanych w danym dniu).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z asystentem reżysera Dawidem Bromilskim (koordynatorem ds. obsady) tel. 576 039 810, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkania organizacyjne dla chętnych odbędą się w najbliższy poniedziałek 22 maja od godz. 15:30 w Klubie Inteligencji Katolickiej w Tarnowie, Rynek 24.

Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego i - koniecznie - przygotowanie informacji o swoim wzroście, obwodzie w talii i numerze noszonego obuwia. Uwaga: w przypadku osób niepełnoletnich istnieje konieczność otrzymania zgody na udział w filmie, wyrażonej przez dorosłego opiekuna.

Info: www.festiwal.intarnet.pl

925 Odsłony
Odsłon artykułów:
11064779

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…