Konferencja z wiceminister w Szerzynach

16 maja 2017
Autor :  

Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia spotkała się z przedstawicielami regionu tarnowskiego podczas konferencji w Szerzynach.

Na zaproszenie wójta gminy Szerzyny - Grzegorza Gotfryda do Szerzyn przybyła Józefa Szczurek-Żelazko - sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, posłanka na sejm RP Ziemi Tarnowskiej. W czasie konferencji obecni byli także m.in.: Józef Gawron - wicewojewoda małopolski, dyrekcja Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie, Wojciech Skruch - radny sejmiku małopolskiego, wójtowie kilku gmin powiatu tarnowskiego, dyrektorzy SP ZOZ, prezesi spółek medycznych.

Tematyką poniedziałkowego spotkania były kierunki zmian w funkcjonowaniu i finansowaniu podstawowej opieki zdrowotnej, waloryzacja wynagrodzeń personelu medycznego, założenia zmian w funkcjonowaniu sieci szpitali. Wizyta wiceminister była także okazją do dyskusji o problemach służby zdrowia w mniejszych miejscowościach. Przybyli goście odwiedzili ponadto placówkę medyczną w Szerzynach.

Foto: Urząd Gminy w Szerzynach

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Odsłon artykułów:
11064765

Odwiedza nas 323 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…