Wydrukuj tę stronę
sobota, 29 kwiecień 2017 14:45

Laureaci pogórzańskiego festiwalu piosenki

Napisał

W Tuchowie odbył się Pogórzański Festiwal Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”.

27 kwietnia 2017 r.w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie odbył się Pogórzański Festiwal Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”. 36 wykonawców oceniali: Natalia Pawlak, Anna Madejska i Andrzej Jagoda.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: 

Przedszkola - soliści: 1. Adrianna Kowalska Przedszkola Publicznego w Tuchowie, 2. Joanna Burza z PP w Tuchowie, 3. Kornelia Wójcik z Oddziału Przedszkolnego w Piotrkowicach, wyróżnienie Gabriela Klimczak z Przedszkola Publicznego w Mesznej Opackiej. Zespoły: wyróżnienie - zespół „Śpiewające Przedszkolaki” z PP w Tuchowie.

Klasy I-III: 1. Wiktoria Baran ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie, 2. Anna Śliwka ze Szkoły Podstawowej w Buchcicach i Maja Przęczek ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie, 3. Anna Sarad ze Szkoły Podstawowej w Siedliskach, wyróżnienia- Milena Budzik i Tymoteusz Marcinek ze Szkoły Podstawowej w Zabłędzy. Zespoły: 1. Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej w Lubaszowej.

Klasy IV - VI: 1. Oliwia Miś ze SP w Lisiej Górze, 2. Amelia Mitoraj z Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach, 3. Anna Szura z GCKiC w Szerzynach, wyróżnienie: Amelia Bajorek z SP w Burzynie.

Gimnazja: 1. Julia Grzenia z Siedlisk, 2. Adrianna Ustjanowska z Burzyna, 1. zespół wokalny z Ryglic.

Źródło: Urząd Miejski w Tuchowie

Czytany 1260 razy

Artykuły powiązane

W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…