niedziela, 09 kwiecień 2017 19:27

Wystawa "Marcin Bawiec. Kronika podróży"

Napisał

W sobotę 8 kwietnia w Jodłowej miał miejsce uroczysty wernisaż wystawy fotografii z niezwykłych podróży Marcina Bawca.

Ekspozycja, ktorą można zwiedzać w Jodłowym Dworze, składa się z kilkudziesięciu zdjęć z licznych podróży artysty z Jodłowej. Pasja podróżnicza i fotograficzna zaprowadziła go m.in. na Maderę, Filipiny, Azory, do Toskanii, Niemiec, Portugalii, Indii. W bogatej kolekcji jodłowianina można zobaczyć egzotyczną przyrodę, niezwykłe obiekty, ciekawe zdarzenia z życia społeczeństw różnych kultur.

Spośród świetnych relacji ze świata, Marcin Bawiec najbardziej ceni zdjęcie przyrody wykonane w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Mimo, że pracuje etatowo w firmie i dodatkowo wykonuje sesje zdjęciowe, znajduje także czas na malarstwo. Jego zdjęcia i obrazy były prezentowane na licznych wystawach i zdobyły wielokrotnie nagrody. Oprócz prezentacji jodłowskiej, planowane są także kolejne, m.in. w Tarnowie.

Na uroczyste otwarcie galerii przybyło wiele osób, również przedstawiciele redakcji portalu ryglice-okolice.pl, z którym autor współpracuje. Duża kolekcja zdjęć Marcina Bawca jest zamieszczona w niniejszym portalu. Przykładowe fotografie: Podróże Marcina BawcaCzad Festiwal po raz czwarty.


Redaktorzy portalu z Marcinem Bawcem

Zapowiedź wydarzenia: Marcin Bawiec. Kronika podróży.

Foto: Dariusz Tyrpin 

Foto: Janusz Siemek

Czytany 3628 razy
Odsłon artykułów:
13273934

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…