wtorek, 08 listopad 2016 09:01

Wypadek w Łękach Dolnych

Napisał

W poniedziałek doszło wypadku w miejscowości Łęki Dolne.

W poniedziałek 7 listopada po godzinie 14. doszło wypadku w Łękach Dolnych. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewa w lesie. W akcji brali udział strażacy OSP Łęki Dolne, PSP Dębica, policja, pogotowie ratunkowe.

Jak już informowaliśmy w artykule Wypadki drogowe, w czasie minionego weekendu doszło do kilku wypadków w regionie m.in. w niedzielę w miejscowości Święcany samochód zjechał z drogi i wpadł do stawu. Sytuacja była bardzo groźna, ponieważ samochód w dużej części zatonął. Na szczęście dwie osoby, które znajdowały się w pojeździe przeżyły.

W miniony piątek w Dębicy kierujący jednośladem zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka citreona. Poszkodowany w zdarzeniu motorowerzysta, to 44-letni mieszkaniec Dębicy. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Kierująca citroenem, 20-letnia mieszkanka Nagawczyny była trzeźwa i nie ucierpiała w zdarzeniu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Czytany 1366 razy
Odsłon artykułów:
13615414

Odwiedza nas 227 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…