wtorek, 11 październik 2016 21:46

"Podziel się życiem!" za nami

Napisał

IV edycja akcji "Podziel się życiem!" w Szerzynach przyniosła kolejny rekord. Udało się zarejestrować blisko 80 osób, z których prawie 60 podzieliło się bezcennym lekiem i dzięki temu zebrano niemal 30 litrów krwi.

Krew, która uratuje zdrowie i życie wielu osób, trafi do Banku Krwi. Dzielili się tym bezcennym darem mieszkańcy gminy Szerzyny i nie tylko. Pobito rekord w zbiórce szerzyńskiej, choć taki wynik jest wyjątkiem również w skali powiatu i regionu. 

Akcja krwiodawstwa została zorganizowana po raz kolejny przez Krystiana Furmana.

Fantastyczny wynik, który daje motywację do dalszych działań... Obiecuję, że na tym nie poprzestaniemy! Nie udałoby się to jednak bez pomocy wielu osób. Pragnę serdecznie podziękować sponsorom, osobom wspierającym i partnerom... oraz wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wyrazy wdzięczności kieruję do wszystkich strażaków z naszej gminy, a przede wszystkim do rodzimej jednostki OSP Szerzyny... wszystkim druhom z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Dąbrówka Tuchowska. 

Jednak największe wyrazy wdzięczności i uznania należą się wszystkim tym, którzy zdecydowali i odważyli się pomóc, dzieląc się życiem! Tym co mamy najcenniejsze! Widząc tak duże zaangażowanie tak wielu osób, jestem przekonany, że ta akcja ma sens i zrobię wszystko aby rozwijała się nadal! Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Krystian Furman, organizator akcji

Zorganizowanie przedsięwzięcia było możliwe dzięki licznym sponsorom, specjalistom, lokalnej społeczności, mediom.

Fot. Jacek Niezgoda

Wydarzeniu patronował portal Ryglice-okolice.pl

Zapowiedź wydarzenia

Odsłon artykułów:
11868856

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…