niedziela, 22 listopad 2015 00:00

VIII Bal Charytatywny dla "Naszych Dzieci"

Napisał

W sobotę 21 listopada w Zalasowej miała miejsce ósma już edycja Balu Charytatywnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Nasze Dzieci” z gminy Ryglice.

W "Pałacu pod Dębami" w Zalasowej spotkali się rodzice i dzieci ze stowarzyszenia "Nasze Dzieci" i osoby, które zechciały wesprzeć dzieło.

Dzięki lokalnym ofiarodawcom, osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie i hojnym uczestnikom licytacji kilkadziesiąt dzieł i produktów przełożyło się na wsparcie finansowe w kwocie kilkunastu tysięcy złotych.

Inicjatorką wydarzenia jest prezes "Naszych Dzieci" Renata Kawa.

Sprzedaż przedmiotów prowadził Jerzy Świtek, dziennikarz, filmoznawca, pracownik instytucji kulturowych regionu tarnowskiego.

Zalasowską imprezę ubogaciły występy artystyczne oraz zabawa taneczna. Na scenie wystąpili m.in. Mali Zalasowianie, W Kuźni u Kowala, Grupa Śpiewacza z Zalasowej, solistka Sylwia Niziołek z Szerzyn.

W sumie po odliczeniu kosztów Stowarzyszenie na działalność statutową uzyskało ok. 20 tys. zł.

Należy dodać, że podobną akcję na rzecz dzieci niepełnosprawnych przeprowadza się także corocznie w okresie letnim w Ryglicach. Więcej: 5 Koncert Charytatywny w Ryglicach

Więcej zdjęć:

Czytany 3082 razy
Odsłon artykułów:
13615442

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…